Agjencia Zhurnal.mk

Masakroi për vdekje kunatën, arrestohet 34 vjeçari

Tiranë, 10 janar- Policia e Tiranës ka vënë në pranga autorin e krimit të rëndë, që tronditi Paskuqan dhe mbarë opinionin publik, shtetasin Erdet Çapoku.

Ky i fundit masakroi me levë e thikë kunatën e tij 39-vjeçare, Etleva Çapoku, në banesën e saj në Paskuqan, ndërsa është kapur në zonën e Laprakës.

Ai kishte shkuar në banesën e saj në mesnatë, duke i dhunuar të ëmën dhe vajzën 18-vjeçare, dhe më pas kishte masakruar kunatën, ku e prerë me thikë në fytyrë dhe damaratë, dhe duke e lënë të vdekur në vend.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...