Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Matt Damon shpreson që Ben Affleck dhe Jennifer Lopez janë bashkuar

Në një intervistë të fundit, aktori Matt Damon u shpreh entuziast për ribashkimin e mikut të tij Ben Affleck me yllin e muzikës dhe filmit, JLo.

Ish-çifti i showbizit i cili u fejua në vitin 2002 por u ndanë në janar të 2004, së fundmi kanë nxitur spekulime se e kanë ringjallur lidhjen e tyre romantike, kjo pasi janë fotografuar disa herë së bashku dhe e kanë kaluar fundjavën së bashku ne një resort luksoz në Montana.

Por Damon vazhdon të insistojë se nuk di asgjë më shumë rreth natyrës së raportit të dy aktorëve dhe miqve të tij, Lopez dhe Affleck.

Përmes një interviste për emisionin “Today”, Damon i cili u lajmërua nga Australia ku po e xhiron projektin e tij të fundit “Thor: Love and Thuder”, duke bërë shaka tha: “Nuk ekziston mjaftueshëm alkool në botë që më bënë të flas diçka për këtë temë”.

Por ylli i filmit “Stillwater” më pas këmbënguli se vërtetë nuk ka ide rreth asaj që po ndodhte mes Benit dhe Jenniferit, e cila muajin e kaluar e bëri publik lajmin se është ndarë nga i fejuari Alex Rodriguez, por Damon mendon se do të ishte e mrekullueshme nëse ata do të vendosnin t’ia japin edhe një shans lidhjes së tyre romantike.

“Sapo e dëgjova këtë lajm. Isha ulur këtu duke e pritur intervistën dhe thjeshtë është hera e parë që dëgjoj për këtë. E pranoj se është një histori fantastike. Shpresoj të jetë e vërtetë. Unë i dua të dy dhe i kam miq të mirë. Prandaj shpresoj të jetë e vërtetë. Kjo do të ishte e jashtëzakonshme”, citohet të ketë thënë aktori.

Komentet e Matt Damonit vijnë pasi disa burime të afërta e zbuluan se Lopez është shumë e lumtur që po kalon kohë me Affleckun, dhe te dy e kanë kaluar një fundjavë të shkëlqyeshme në Montana.

Postime të ngjashme

Pas kthimit në Los Angeles, Rita Ora mahnit kalimtaret me dukjen në një dalje publike

Dafina Vidishiqi

Dua Lipa pozon për numrin e ri të magazinës së njohur

Dafina Vidishiqi

Fifi: Askush nuk është si ju dhe kjo është fuqia juaj

Dafina Vidishiqi

Loredana sjell prapaskenat nga xhirimet e klipit të një ‘freestyle’

Dafina Vidishiqi

Emily Ratajkowski me një stil të guximshëm merr vëmendjen në New York

Dafina Vidishiqi

Rita Ora e lumtur për rikthimin në Los Angeles thotë se po përgatit një risi për fansat

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...