Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Max Ehrich nuk po e lë të qetë Demi Lovaton – këngëtarja kontakton me avokatin e saj

Këngëtarja e njohur amerikane, Demi Lovato, tashmë është duke kontaktuar me avokatin e saj, sa i përket çështjes me Max Ehrich.

Një veprim i tillë ka të bëjë me aktorin e njohur, pasi nuk e ka ndërmend ta lë të qetë këngëtaren, shkruan Daily Mail.

Një burim për E News ka thënë: “Ajo është duke pasur shumë konflikte me Max, pasi nuk po e lë të qetë”.

29-vjeçari ka provuar me çdo kusht ta kontaktojë ish-të fejuarën, familjarë dhe shoqërinë e saj, të cilët e kan bllokuar tashmë në çdo rrjet social.

“Ai ka qenë duke kontaktuar familjarë e shoqëri të saj, të cilët e kanë bllokuar në çdo anë. Ajo është duke kontaktuar me avokatin për atë se çka ai po bën”, është shprehur burimi.

Lajmi ka ardhur si rrjedhojë e disa imazheve të publikuara, ku Ehrich shihet duke qarë në vendin ku i propozoi Lovatos.

Aktori ende nuk është në gjendje ta përballojë të vërtetën, ndërsa hidhte akuza se Demi e ka përdorur ndarjen vetëm për publicitet.

Postime të ngjashme

Mixha Bibë kërcënon këngëtarin me armë në mes të emisionit (Video)

T E

Meti tashmë si menaxher, sjell fuqishëm në skenë Adolin

T E

Një tjetër arritje për Dua Lipën, albumi “Future Nostalgia” certifikohet si ‘platinum’ në Mbretërinë e Bashkuar

S.B.

E pyetur nëse ndonjëherë ka vuajtur nga ankthi, Aurela Gaçe: Sigurisht, kam pasur vështirësi shpirtërore, psikologjike e monetare

S.B.

Anxhela Peristeri prezanton një pjesë të klipit të këngës përfaqësuese në “Eurovision 2021”

S.B.

Taylor Swift anulon sërish shfaqjet e mbetura të turneut “Lover Fest” për shkak të pandemisë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...