Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

“Mbajta frymën 7 minuta për një skenë në film”, aktorja e famshme shokon fansat me deklaratën e fundit

Zhurnal Ads

Aktorja e famshme, Kate Winslet është njëra ndër aktoret më të famshme në botë, kjo edhe për shkak filmit “Titanic” ku aktorja ka pasur rolin kryesor.

Aktorja ka luajtur edhe në shumë filma të tjerë të ndryshëm ku ka pasur rolet kryesore, njëri ndër ta ishte edhe filmi “ Avatar 2”.

Ajo ka rrëfyer se ka arritur në ekstreme për të realizuar në perfeksion rolin në filmin “Avatar 2″. Kate ka treguar se ajo ka bërë një çmenduri të vërtetë duke mbajtur frymën për 7 minuta për një skenë në film.

Për të provuar se a është e gatshme të tejkalojë kufijtë e saj për rolin, Kate ka treguar se ka trajnuar veten për të mbajtur frymën nën ujë për më shumë se 7 minuta.

“Unë duhej të mësoja se si të zhyhesha për të luajtur atë rol në Avatar, dhe kjo ishte thjesht e pabesueshme. E mbajta frymën për shtatë minuta e 14 sekonda, gjë e çmendur”, ka thënë aktorja për “Hollywood Rporter”.

Ylli i “Titanic” do të paraqitet në film në rolin e “personit ujë” dhe fansat mund ta shohin atë dhjetorin e ardhshëm.

https://www.instagram.com/p/CG0FuHsjep5/?utm_source=ig_web_copy_link

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

DiCaprio i gëzuar me shndërrimin e Vjosës në Park Kombëtar: Do të bëhej një shembull për Strategjinë e Biodiversitetit

S.B.

Jetë luksoze dhe mashtrim me pasaporta, DailyMail shkruan për reperin shqiptar Dijonis Biba që promovon gjëra ilegale në YouTube

S.B.

Partnerja e Ledrit, Sara Hoxha publikon pamje nga festa e “Baby shower”

admin

Publikohet lista e plotë e fituesve të “People’s Choice Awards 2020”

S.B.

Pasi u shërua nga COVID-19, Eni Koçi thotë se për pesë muaj ende përballet me vështirësi

S.B.

Nicki Minaj bëhet nënë për herë të parë

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...