Agjencia Zhurnal.mk

Mbajti për 5 vjet peng një grua si “skllave seksi”, lirohet me kusht për 100 mijë dollarë

Një burrë në Karolinën e Veriut e Shteteve të Bashkuara u arrestua të mërkurën pasi kishte mbajtur peng një grua për pesë vite si  “skllave seksi”.

Në pranga ka rënë Salvador Espinoza Escobar, 48 vjeç.

Sipas policisë, viktimës së Espinozës i mungonin nevojat themelore dhe u detyrua të bënte seks me të që nga janari i vitit 2015.

I pandehuri u paraqit para gjykatës të premten dhe u la në liri me kusht kundrejt 100,000 dollarëve.

Autoritetet nuk kanë lëshuar asnjë informacion në lidhje me viktimën, as nuk kanë thënë asgjë në lidhje me gjendjen shëndetësore të e saj.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...