Mbante automatik në banesë, arrestohet 40-vjeçari në Korçë

Një 40-vjeçar në Korçë është vënë në pranga nga forcat e policisë pasi në banesë iu gjet një automatik.

 

Policia kishte marrë informacion se 40-vjeçari O.E. mbante armë zjarri në shtëpi. Gjatë kontrollit të banesës iu gjet dhe sekuestrua automatiku me 25 fishekë, si dhe një sasi lënde narkotike kanabis.

40-vjeçari u arrestua në flagrancë ndërsa arma dhe droga u sekuestruan. 

Related posts

E mori, e çoi në një fushë me ullinj dhe e vrau/ Greku tregon arsyen absurde pse i mori jetën shqiptarit

D V

Aksident i rëndë trafiku në rrugën Mitrovicë-Pejë, humb jetën motoçiklisti

D V

Sulmoi policin, arrestohet i dyshuari në Gjakovë

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More