Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Mbappe dhe Verratti festojnë me modelen Cindy Bruna në një ndejë luksoze

Dy futbollistët e Paris Saint-Germainit, Kylian Mbappe dhe Marco Verratti, e kanë kaluar fundjavën që lamë pas me supermodelen Cindy Bruna.

Bukuroshja e ka festuar ditëlindjen e saj të 26-të në një restorant në Paris, ndërsa dy futbollistët kanë qenë të ftuarit e saj.

Ditëlindja e saj ka qenë në muajin e kaluar, mirëpo Bruna nuk kishte pasur mundësi të festonte deri më tani, ndërsa në rrjetet sociale janë shpërndarë fotografi dhe video nga festa.

Nuk kanë munguar edhe përqafimet dhe pozat e futbollistëve me modelen e bukur që kanë tërhequr shumë interesim.

Bruna ka lindur në Francë, mirëpo babai i saj është italian, kurse nëna e saj me origjinë nga Kongo. Ajo ka sfiluar për brendet e famshme, si Calvin Klein, Burberry, Prada, Vogue e Ralph Lauren.

https://www.instagram.com/p/CEhuEwDAYjG/?utm_source=ig_web_copy_link

Me futbollistët e PSG-së është njoftuar përmes shoqes së saj, Jessica Aidi, e cila është në lidhje me Verrattin.

Më herët gjatë verës, treshja janë argëtuar së bashku edhe në lokacionin luksoz francez, Saint Tropez.

https://www.instagram.com/p/CCYsak9n5gG/?utm_source=ig_web_copy_link
https://www.instagram.com/p/CEE1qyJnSnp/?utm_source=ig_web_copy_link

Postime të ngjashme

Projekti më i ri muzikor nga Vlora Kastrati Shala quhet “Fustani me pika”

T E

Xhirimet për filmin e Princeshës Diana po vazhdojnë në Gjermani, aktorja Kristen Stewart portretizon monarken e ndjerë

S.B.

Blake Shelton thotë se Adam Levine ia ka borxh një performancë në dasmën e tij

S.B.

George Clooney mori qenin në audicion për t’u pranuar si aktor në një film

S.B.

Arjola Demiri mahnit me linjat trupore, ndërsa merr poza atraktive para pasqyrës

S.B.

I dashuri i Genta Ismajlit paralajmëron projektin e saj të ri me dedikime dashurie në shqip ndaj këngëtares

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...