Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Mbappe i interesuar të kalojë në Anfield – Liverpooli përgatit mega ofertën

Zhurnal Ads

Sipas asaj që raporton Le Parisien, Kylina Mbappe është i interesuar që të kalojë te Liverpooli në verën e ardhshme.

Sulmuesi francez i ka bërë të ditur Paris Saint-Germainit se nuk do të vazhdojë kontratën dhe dëshiron të largohet në drejtim të një aventure të re.

Mediumi francez bën të ditur se 21-vjeçari është një admirues i madh i stilit të lojës së Jurgen Kloppit.

Por, edhe trajneri gjerman nuk e ka fshehur asnjëherë dëshirën e tij për të transferuar Mbappe në Anfield Road.

Liverpooli planifikon të përfshijë së paku dy lojtarë dhe 200 milionë euro për të realizuar transferimin e francezit. /Telegrafi/

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Për herë të parë pas 21 vitesh, Federer mungon në Australian Open

E.E.

Tavecchio: Pezullimi i serishëm i Serie A do të ishte më keq sesa fundi i botës

admin

Kean ka bindur drejtuesit e PSG

Z H

Klopp e do mbrojtësin e talentuar të skuadrës gjermane në janar

E.E.

Arsenali në bisedime për talentin hungarez

E.E.

Vieri parasheh Interin kampion të Italisë: Ka ardhur momenti të ndalet Juventusi

E.E.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...