Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Mbappe me deklaratë bombastike pas fitores kundër Bayerin

Sulmuesi francez, Kylian Mbappe, i ka realizuar dy gola në ndeshjen që është zhvilluar të mërkurën ndërmjet Paris Saint-Germain dhe Bayern Munich.

Golat e shënuara nga 22 vjeçari kanë ndihmuar në fitoren me rezultat 3:2 ndaj skuadrës bavareze, shkruan Goal.

“Ne ishim solid dhe dinim të bënim dëm në momentet tona të forta. Ne do të sulmojmë në ndeshjen e dytë me të njëjtën vendosmëri”.

“Siç thashë në Barcelonë, më pëlqejnë këto lloj ndeshjesh. Unë nuk isha gjithmonë i qeshur, por nuk jam këtu për t’u fshehur”.

“Më pëlqen të luaj në këto lloj ndeshjesh dhe të jem vendimtar”.

Postime të ngjashme

Goce Sedlloski emërohet trajner i ri i FC Shkupit

Z H

E ardhmja e Mbappe, Pochettino: Do luftoj deri në pikën e fundit për të

Z H

Pique rrezikon të humbasë finalen e Kupës së Mbretit

Z H

Leon Dajaku ia huq keq, thotë se në Kosovë flitet “kosovarçe”

Z H

Solskjaer: Roma klub me histori, mezi po e presim sfidën gjysmëfinale

Z H

Ekipi i NBA-së pranë shitjes për vlerën e 1.5 miliardë dollarëve

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...