Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Mbappe mund të largohet nga PSG-ja

Kylian Mbappe e ka pranuar se mund të largohet nga Paris Saint-Germaini në fund të sezonit.

Sulmuesi francez ka pohuar se përkundër kritikave të shumta ai gjithmonë jep maksimumin për Përfaqësuesen e Francës.

“Gjithmonë mundohem të jap më të mirën kur jam në fushë. Nuk është e lehtë pasi gjithmonë do të kritikoheni. Sa i përket të ardhmes do të shohim në fund të sezonit se çfarë do të ndodh”, deklaroi Mbappe.

Ylli francez ka kontratë me PSG-në deri në vitin 2022. Ai nuk ka pranuar ende vazhdimin e saj.

Për Mbappen interesim të vazhdueshëm kanë shprehur Real Madridi dhe Liverpooli.

Postime të ngjashme

Angli 0-0 Skoci, notat e lojtarëve: James dhe Mount më të mirët

Dafina Vidishiqi

Mbyllet pa gola ndeshja mes Anglisë dhe Skocisë

Dafina Vidishiqi

Morata: Nuk është asgjë nëse tifozët më vërshëllejnë, jam më i motivuar se kurrë për Poloninë

Dafina Vidishiqi

Zyrtare: Simonovski nënshkruan me Dritën

Dafina Vidishiqi

Prishtina akomodohet në Tiranë para ndeshjeve të raundit preliminar në LK

Dafina Vidishiqi

Pa gola pas 45 minutave të para në derbin britanik

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...