Agjencia Zhurnal.mk

Mbaron karantina shtetërore për 63 persona në hotelin në Kavadar, të gjithë janë mirë

Kavadar, 15 prill – Ka përfunduar karantina shtetërore 14 ditore për 63 persona në hotelin “Uni palas 2” në Kavadar, të gjithë janë mirë dhe pa simptoma të koronavirusit, njoftuan sot pronarët e hotelit.

“Bëhet fjalë për qytetarë maqedonas të cilët arritën nga Gjermania, Italia, SHBA, Sllovakia, Spanja, Kosova, Bullgaria. Karantina kaloi me sukses, të gjithë mysafirët u larguan të shëndetshëm dhe të kënaqur”, theksuan pronarët e hotelit.

Ata shtuan se nesër priten edhe rreth 70 mysafirë të rinj të cilët gjithashtu do të qëndrojnë këtu në karantinë shtetërore.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...