Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Mbesa e Amdi Bajram rezulton negative në Covid 19

Zhurnal Ads

Shkup, 27 tetor – Edhe përkundër fjalëve të shumta se si vdiq ish deputeti Amdi Bajram dhe kundrejt asaj që të gjithë familjarët e ngushtë duhej të testoheshin pasiqë u konstatua se krahas sulmit në kokë ai kishte qenë i infektuar me Covid 19, një pjesë e madhe e familjarëve tashmë janë testuar e mes tyre edhe mbesa e tij Perjan Bajram e cila u martua në një ceremony luksoze në Stamboll të Turqisë, shkruan Zhurnal.mk

Ajo tashmë përmes rrjetit social Instagram ka publikuar rezultatet e testimit të cilat sipas dokumentacionit thuhet se ka rezultuar negative.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Shkup: Gjithsej 379 pacientë me Covid po trajtohen në spitale

Z H

VMRO-ja vazhdon protestat në mbrojte të identitetit maqedonas

T E

“Centre for Common Ground” dhuron pajisje sportive për shkollat fillore në Çair

Z H

Borrell: E ardhmja e vendeve të Ballkanit Perendimor është në BE

E.E.

Shpalljen zgjedhjet në BFI

E.E.

Adebahr: Gjermania po përpiqet të çelë negociatat e Shqipërinë dhe Maqedoninë së Veriut

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...