Mbesa e princeshë Dianës vazhdon të tërheqë vëmendjen e medieve, veshja e saj i thotë të gjitha

Princesha Diana do të mbahet mend gjithmonë si një ikonë e modës. Pavarësisht nëse ishin pulovrat e saj me dele, kurorat e saj që binin në sy apo kapelet , ajo sigurisht që dinte të vishej dhe këtë se mohon asnjë.

 

Përgjatë viteve, shumë anëtarë të familjes mbretërore i janë përafruar  stilit të Princeshës Diana, ashtu si  Meghan Markle apo Kate Middleton. Dhe mbesa e Princeshës Diana, Lady Kitty Spencer, me siguri ka ndjekur hapat e tezes për modën.

Në një postim të fundit në Instagram, u duk se Spencer në një video reklamuese për markën e njohur  Dolce & Gabbana tregoi dhe njëherë se frymëzohet nga Diana.  

Në klip, Spencer shfaqet me një fustan me pika të D & G, i cili aktualisht kushton 3,245 dollarë. Ndërkohë, ajo mban versionin më të ri të çantës së markës “Sicily” ngjyrë të  zezë.

Dhe ndërsa Lady Kitty Spencer ka dhe një ngjashmëri me tezen e saj, veshja e saj e konfirmon akoma më shumë shijen elegante që i karakterizon .

Në vitin 1993, Princesha Diana madje kishte veshur një fustan mjaft të ngjashëm me këtë kur bëri një udhëtim në shtëpinë e pleqve në Bruges House në Cardiff.

Related posts

Baby G shfaqet provokuese në Instagram me pozën e re

D V

Adriana Matoshi bën ndryshim në pamje

Lea Muslija

Dukjet më të mira në ‘after party’ të Met Gala 2021

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More