Agjencia Zhurnal.mk
Bota

Mbesa e Trumpit thotë se është e gatshme për ta ndryshuar mbiemrin, në përpjekje për ta distancuar vetën nga ish-presidenti

Mary Trump, mbesa e ish-presidentit amerikan, Donald Trump ka thënë se mund ta ndryshojë mbiemrin e saj për ta shmangur ‘lidhjen’ familjare me xhaxhanë e saj.

“Unë jam e përgatitur ta ndryshoj emrin tim nëse do të jetë e nevojshme”, tha Mary Trump.

Sipas medieve të huaja, përcjell Telegrafi, ajo është e shqetësuar se mbiemri i saj tani reflekton me një konotacion negativ, deklaroi një psikolog klinik.

Mbesa e Trump ka kohë që kërkon të distancohet nga ish-presidenti duke e kritikuar atë publikisht; duke e quajtur person “narcist”, derisa i ka mbështetur edhe thirrjet për fajësimin e tij.

Në intervistën e saj për The Telegraph, ajo e përshkroi xhaxhanë e saj si një person që kishte bërë dëm të pallogaritshëm dhe potencialisht të pariparueshëm në SHBA.

Postime të ngjashme

Gjenerali që mori pushtetin në Mianmar thotë se gjendja emergjente mund të zgjasë deri në vitin 2023

D V

Irani mohon se e ka sulmuar cisternën e naftës

D V

Shumica e zjarreve në Turqi janë “nën kontroll”

D V

Schmidt merr detyrën e përfaqësuesit të lartë në Bosnje e Hercegovinë

D V

Talibanët sulmojnë me raketa Aeroportin e Kandaharit

D V

Greqia përballet me zjarre

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...