Mbështetje madhështore për Arben Taravarin në Banjicë të Epërme dhe Banjicë të Poshtme

Shkup, 8 tetor –  Kryetari i komunës së Gostivarit, z.Arben Taravari, u takua me banorët e Banjicës së Epërme dhe të Poshtme ku banorët e këtyre vendeve e pritën me mbështetje të madhe. Arben Taravari para tyre prezantoi planet dhe projektet që ka për këto vende në rast se e fiton edhe mandatin e ardhshëm.

 

Momente nga takimet me qytetarët e Banjicës së poshtme dhe Banjicës së epërme.
Voto Gostivarin!
Rretho 6!
Të gjithë Baraz, Të gjithë Gostivaras!

Related posts

Zgjedhjet Lokale 2021, AP dhe PP do të monitorojnë procesin zgjedhor

D V

Editorial/ Pse pushteti fshehë nga opozita çfarë bisedohet me Bullgarinë ?

Z H

Me një projekt evropian do të sigurohen pajisje për zjarrfikësit nga Juglindja e Maqedonisë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More