Shqipëri

“Mbi 4 miliardë për bonusin e bebeve”/ Rama: Ja fakti që tregon se kush punon për të ardhmen e vendit

Zhurnal Ads

Kryeministri Edi Rama në postimin e mëngjesit të sotëm shkruan se 63,560 fëmijë të lindur mes viteve 2019-2020 kanë përfituar bonusin e bebes.

Rama shkruan se janë paguar 4 miliardë e 420 milionë lekë për bonusin e bebeve dhe ky është një fakt që sipas tij tregon se gjërat nuk janë njësoj siç kanë qenë.

“Mirëmëngjes dhe me këtë tjetër fakt të thjeshtë që tregon se jo vetëm as jemi të gjithë njësoj dhe as gjërat s’janë njësoj siç kanë qenë, por edhe se kush punon për të ardhmen e këtij vendi, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

Postime të ngjashme

Demokratët votojnë nesër në Qarkun e Tiranës. Publikohet lista me 140 emra

admin

Rama: Nga fillimi i 2021, fermerët do e marrin naftën falas

admin

Policia gjen si zgjidhje postblloqet për të prangosur vrasësit

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...