Mbi 60 aksidente gjatë ditës së djeshme, dy prej tyre me fatalitet

Numër i madh i aksidenteve është shkaktuar në 24 orëshin e fundit.

 

Dy nga këto aksidente ishin me fatalitet dhe 19 të tjerë me lëndime trupore.

Përgjatë kësaj kohe janë shkaktuar edhe 45 aksidente me dëme materiale.

Policia e Kosovës në të njëjtën kohë ka shqiptuar 1 mijë e 61 tiketa trafiku.

Related posts

Policia sekuestron dy armë në Verenik, iniciohet rast ndaj 38-vjeçarit për posedim të pa autorizuar të armës

D V

275 shoferë të gjobitur për vozitje të shpejtë

Z H

Bie nga kati i gjashtë i një ndërtese, vdes 16-vjeçari nga Gjakova

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More