Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Mbledhja e 3-të brenda 2 javësh, Rama sot me drejtuesit politikë të PS në qarqe për organizimin e fushatës dhe zgjedhjeve të 2021

Zhurnal Ads

Kryeministri Edi Rama në cilësinë e kryetarit të PS do të mbledhë sot në seli drejtuesit politikë të qarqeve.

Gazetari Ergys Gjençaj raporton për BalkanWeb se mbledhja do të mbahet në orën 16:00 në selinë rozë.

Kjo është mbledhja e 3-të e Ramës me drejtuesit politikë, brenda 10 ditëve. Dy të parat u mbajtën më 9 shtator dhe 14 shtator, teksa kjo është e treta.

Por në atë të dytën u evidentua qartë se drejtuesit politikë të PS në Veri po hasnin problematika, kurse ata në jug paraqiteshin më mirë.

Rama e ka bërë të qartë për të gjithë në PS se kërkon në zgjedhjet e 25 prillit 74 mandate që do i siguronin mandatin e tretë radhazi.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

“Situata në kaskadën e Drinit në kontroll të plotë”

S.B.

Rezultoi ish- sigurims, Lleshaj mbron Gjovalin Lokajn: Mbaj përgjegjësi për emërimin e tij

admin

Polifonia shqiptare 15 vjet në UNESCO, Meta nxjerr Golikun: Urimi më i përzemërt shkon për të gjithë korifejtë shqiptarë të polifonisë

S.B.

Ambasadori gjerman, Peter Zingraf takim në selinë blu me Lulzim Bashën

admin

Pas grevës në burgun e Peqinit, 100 të burgosur hyjnë në grevë urie në burgun e Reçit

admin

RCC: Shqipëria me financimet më të ulëta në Ballkan për shërbimet shëndetësore

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...