Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Mbledhja e KAS/Rrëzohet kërkesa e PD për të marrë informacion shtesë! Pranohet kërkesa e LSI

KAS vendosi rrëzimin e kërkesës së PD për marrjen e informacioneve shtesë nga institucionet dhe vendet e tjera publike.

Ndërsa pranoi kërkesën e  LSI lidhur me informacionin se sa pajisje PEI kanë funksionuar në qarkun Vlorë dhe me kërkesën e dy anëtareve do të kërkohet dhe informacioni i kryqëzimit të të dhënave të Pajisjes PEI për qarkun Vlore, ndërsa mbledhja u shty për ditën e nesërme.

Postime të ngjashme

Rama poston videon e veçantë nga karnavalet e Korçës

Bekim Laçi

Shembja e Teatrit, nis seanca e tretë në “Kushtetuese”

Bekim Laçi

Ndërtimet e paligjshme në bregdet/ Disa të arrestuar dhe të shpallur në kërkim në Himarë

Bekim Laçi

Eksportet drejt Maqedonisë së Veriut, rritje me mbi 700 milionë lekë

Bekim Laçi

Vaksinimi, 42,781 vaksinime deri tani për arsimtarët, mbi 25 mijë me dy doza

Bekim Laçi

Një i vdekur dhe 8 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...