Kosovë

Mblidhet Komisioni Hetimor parlamentar lidhur me procesin e privatizimit

Zhurnal Ads

Sot, duke filluar nga ora 11:00 do të mblidhet Komisioni Hetimor parlamentar lidhur me procesin e privatizimit në Kosovë.

Sipas axhendës, ky Komision fillimisht do të bëjë miratimin e rendit të ditës, më pas do të vazhdoj më përzgjedhjen e ekspertëve të jashtëm.

Po ashtu, do të bëhet caktimi i intervistave për dëshmitar dhe të punë të ndryshme.

Postime të ngjashme

Për çka e përmendi Kosovën presidenti Trump në mbledhjen e OKB-së

admin

Bashkëshortja e Jakup Krasniqit flet për bastisjen në shtëpinë e tyre

H S

Debat i ashpër në kuvend për menaxhimin e pandemisë COVID-19

D XH
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...