Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Mblidhet sërish Komisioni Hetimor për procesin e privatizimit në Kosovë

Zhurnal Ads

Edhe sot në Kuvendin e Kosovës do të mblidhet Komisioni Hetimor Parlamentar lidhur me procesin e privatizimit në Kosovë.

Deputetët e këtij Komisioni do të intervistojnë ish-zëvendësdrejtorin menaxhues në Agjencinë Kosovare të Mirëbesimit, Ahmet Shala.

Intervistimi i Shalës ka nis në ora 10:00.

Ndërsa, në ora 11:00 në këtë komision do të merret në pyetje edhe ish-anëtari i Bordit, përfaqësues i sindikatave të punëtorëve, Haxhi Arifi.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Shtyhet për 11 dhjetor seanca për vrasjen e Oliver Ivanoviqit, për shkak të shkeljeve procedurale

S.B.

Kosovë, Hoti: Qeveria e përkushtuar të hapë ambasadën në Jerusalem

admin

11 të vdekur dhe 720 raste me koronavirus në Kosovë

D XH

Godfrey publikon agjendën e Trumpit: Sot është një ditë e shkëlqyer për Kosovën e Serbinë

admin

Mustafa: Posti i presidentit nuk duhet ta dërgoj vendin në zgjedhje

D XH

BE: Po punojmë për takimin e ardhshëm Kosovë-Serbi

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...