Kuriozitete

Mbretëresha Elizabetë fotografohet duke drejtuar “Range Rover”

Zhurnal Ads

Mbretëresha Elizabeth e Anglisë, Elizabeth II, ndonëse 94-vjeçe, duket më në formë se kurrë. Ajo është filmuar nga paparacër së fundmi në timonin e “Range Rover” të saj, për një xhiro rreth fshatit Norfolk.

Me një palë syze të errëta dhe shall në kokë, Mbretëresha dukej e futur në mendime ndërsa nëpër ngiste makinën në rrugët me pemë.

Muajin e kaluar ajo dhe bashkëshorti, Princi Philip, 99 vjeç, ndërprenë pushimet e tyre verore në Balmoral me tre javë për të kaluar ca kohë së bashku në Wood Farm, ku tani jetojnë vetëm në një shtëpi ‘modeste’ me pesë dhoma gjumi.

Postime të ngjashme

Mos shpenzoni pa kontroll paratë

T E

Edhe shtatë vjet deri në shpenzimin e karbonit në Tokë tregon “Ora klimatike”

admin

Një 12-vjeçar në Malajzi filmohet duke drejtuar vetë një cisternë të madhe karburanti

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...