Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Mbretëresha Elizabetë fotografohet duke drejtuar “Range Rover”

Mbretëresha Elizabeth e Anglisë, Elizabeth II, ndonëse 94-vjeçe, duket më në formë se kurrë. Ajo është filmuar nga paparacër së fundmi në timonin e “Range Rover” të saj, për një xhiro rreth fshatit Norfolk.

Me një palë syze të errëta dhe shall në kokë, Mbretëresha dukej e futur në mendime ndërsa nëpër ngiste makinën në rrugët me pemë.

Muajin e kaluar ajo dhe bashkëshorti, Princi Philip, 99 vjeç, ndërprenë pushimet e tyre verore në Balmoral me tre javë për të kaluar ca kohë së bashku në Wood Farm, ku tani jetojnë vetëm në një shtëpi ‘modeste’ me pesë dhoma gjumi.

Postime të ngjashme

Pse macet sjellin kafshë të ngordhura në shtëpi?

Dafina Vidishiqi

A ndikon shikimi i televizionit në dobësimin e vëmendjes të fëmijës? Shkenca vërtetoi se jo

Dafina Vidishiqi

Britanikut i erdhi një kartolinë nga një ‘fëmijë i panjohur’, gruaja ia shkatërroi laptopin dhe televizorin – u bë vonë kur e kuptoi se për çfarë bëhej fjalë

Dafina Vidishiqi

Test psikologjik/ Ajo që shihni në fillim ju tregon se çfarë përshtypje lini tek njerëzit e tjerë

Dafina Vidishiqi

Misteri që zgjati për 25 vjet: Dy vajza shkuan në një ‘hotel të përhumbur’ dhe që atëherë nuk i ka parë askush

Dafina Vidishiqi

Është më e madhe se një fushë futbolli dhe vazhdon të rritet – një gropë në Meksikë ka “gëlltitur” një shtëpi, por edhe dy qen

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...