‘Mbretëresha ime e bukur’ – fotografia e Ronaldos me Georginan që mori miliona pëlqime

Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij, Georgina Rodriguez, ka marrë vëmendjen me postimin e tyre të fundit në rrjetet sociale.

 

Superylli i futbollit dhe modelja e bukur kishin veshur veshje të bardha duke u përputhur në dukjen e tyre.

Ndërkaq, 36-vjeçari i është referuar të dashurës së tij 27 vjeçare me fjalët: “Mbretëresha ime e bukur”.

Me këtë rast, Georgina vendosi të vishte një fustan të bardhë me print gjeometrik, i cili shfaqi dekoltenë e hapur dhe pjesën e pasme të tonifikuar.

(Foto: Instagram/cristiano)

Flokët i kishte stiluar, ndërsa kishte vënë më shumë makijazh se zakonisht. Edhe kapiteni i Portugalisë dukej i kuruar me kostum të bardhë, në të cilin kishte një bluzë të zezë.

Dy ditë pas postimit, fotografia ka marrë 12.5 milionë pëlqime në profilin e Ronaldos në Instagram dhe mbi 2.2 milionë të tjera në profilin e Georginas.

Related posts

Dafina është ribashkuar me vajzën e saj pasi e ka marrë kujdestarinë

D V

Me një portret familjar, Teuta Krasniqi shprehet falënderuese në ditëlindjen e saj

D V

‘Markun e kam fiksim, është si shpirt’, Rudina i kthehet ndjekëses

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More