Agjencia Zhurnal.mk

Mbrojtësi i Lazios kafshon kundërshtarin, ndëshkohet me të kuq

Mbrojtësi i Lazios, Patric, u ndëshkua me karton të kuq në ndeshjen e së martës kundër Lecces, pasi e kafshoi rivalin e tij në fushë, Guilo Donati. VAR-i ndërhyri për ta larguar nga ndeshje futbollistin e Lazios.

Incidentet me kafshim kanë ndodhur edhe më parë në futboll, mirëpo këtë herë nuk ishte i përfshirë Luis Suarez.

Lazio e humbi ndeshjen me rezultat 2:1, duke e vazhduar kështu ecurinë e dobët pas humbjes kundër Milanit dhe nuk e shfrytëzoi mundësinë për t’iu afruar Juventusit, që humbi të martën gjithashtu, në luftën për titull.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

XH.I

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!