Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Maqedoni

Mbyllet edhe një objekt hotelerikë në Tetovë, arrestohet pronari

Zhurnal Ads

Tetovë, 14 janar – Zhurnal.mk – Dje policia ka kryer kontroll te një objekt hotelerikë në Çellopekun e Epërm.

Gjatë kontrollit, sipas caktimit të orarit të punës, në objekt janë gjetur 17 persona, ndërsa aty ka qenë edhe pronari D.R. (31).

D.R. është arrestuar dhe është dërguar në stacionin policor, ndërsa pas kompletimit të komunikacionit kundër tij ngritet parashtresa adekuate.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Dimitrov: Bashkimi Evropian nuk mund t’i lejojë vetes luksin dhe këtë vit të kalojë me dështim të zgjerimit

Z H

Vetoja bullgare nxit urrejtje

T E

Filipçe: Inkurajon numri i lartë i pacientëve të shëruar nga Covid-19

E.E.

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Z H

Avokati i Popullit: Në shkollë ose në shtëpi, çdo nxënës duhet të ketë qasje në arsim

E.E.

Nuk ka paraqitje të dëmeve nga tërmeti i mëngjesit

E.E.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...