Shqipëri

Mbyllet Gjykata e Shkallës së Parë në Vlorë

Zhurnal Ads

Infektimi me Covid-19 i 4 gjyqtarëve dhe 6 sekretareve në Gjykatën e Shkallës së Parë të Vlorës ka çuar në mbylljen e këtij institucioni.

Inspektorati shëndetësor ka vendosur që kjo gjykatë të qëndrojë e mbyllur deri më datë 11 Nëntor. 

Përjashtim do të bëjnë vetëm seancat e vlerësimit të masave të sigurisë. /Klan/

Postime të ngjashme

Drafti i PS, Meta: Hapni listat ose largohuni

admin

Ambasadori i BE, 50 minuta në zyrën e Presidentit Meta. Ja çfarë u diskutua mes tyre

admin

Aksident i frikshëm, makina përfundon në lumin Erzen

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...