Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Mbyllet një lokal në Gazi Babë, nuk ka respektuar orarin e punës

Shkup, 24 janar – Mbrëmë në orën 21:40 gjatë një kontrolli në një lokal në Gazi Babë, policët kanë konstatuar se lokali nuk ka respektuar orarin e punës.

Sipas raportit policor, në lokal janë gjetur gjashtë persona të cilët edhe janë privuar nga liria.

Nga MPB sot bënë të ditur se objekti është mbyllur nga Inspektorati Shtetëror i Tregut.

Dhe po ashtu do të parashtrohet edhe kallëzim penal.

Postime të ngjashme

Automjeti që u përfshi nga zjarri po transportonte para

S.B.

Lëndohet rëndë 73- vjeçari në një aksident në Shkup

S.B.

Bastisje në Tetovë, gjendet drogë dhe armë

S.B.

Gjoba për 183 shoferë dhe 30 këmbësorë në Shkup

S.B.

Si erdhi tek rrahja në pompën e derivateve në Ferizaj që e çoi drejt vdekjes 50-vjeçarin

S.B.

Përfshihet nga flakët një banesë në Fushë Krujë/ 80-vjeçarja shpëton mrekullisht, fqinjët e saj e nxjerrin nga shtëpia

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...