Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Maqedoni

Mbyllet një objekt në Gazi Babë, shkeli masat anti Kovid

Shkup, 24 janar – Gjatë ditës së djeshme (23.01.2021) gjatë një kontrolli në një objekt hotelierik në Gazi Babë nga ana e zyrtarëve policorë nga Stacioni i Gazi Babës është konstatuar se objekti ka vazhduar me punë edhe pas orarit të lejuar dhe në të janë hasur 6 mysafirë të cilët janë privuar nga liria.

Objekti është mbyllur nga Inspektorati Shtetëror, ndërkohë që do të ngritët edhe padi adekuate.

Postime të ngjashme

Shtohen kolonat nëpër pikat kufitare në Maqedoni

D V

Pendarovski: Armata u kyç në shuarjen e zjarreve, nesër në mëngjes helikopterët shkojnë për të ndihmuar në Koçan

D V

DMSH i mobilizon ekipet për mbrojtje dhe shpëtim nga zjarret, thirrje për t’u përfshirë edhe shoqatat vullnetare zjarrfikëse

D V

Nesër pa rrymë disa nga konsumatorët nga Qendra dhe Buteli

D V

​Ndërroi jetë foshnja në spital, nisin hetimet për mjeken në Pogradec

D V

Mbytet në Durrës një i moshuar

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...