Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Mbyllet objekti dhe arrestohet pronari i çajtores në Gostivar, u shkelën rregullat kundër Covid-19

Gostivar, 6 mars – Mbrëmjen e djeshme pas informacioneve paraprake, rreth orës 22:50 policia ka kryer kontrolle në një çajtore në rrugën “18 nëntori” në Gostivar.

Policia ka vërejtur parregullsi rreth orarit të punës gjatë periudhës së pandemisë, respektivisht janë gjetur 11 persona në çajtore. Pronari M.I. 45-vjeç është arrestuar, kurse Inspektorati Shtetërorë ka mbyllur lokalin.

Postime të ngjashme

14 të vdekur nga koronavirusi në Kosovë gjatë 24 orëve të fundit

S.B.

Drejtim mjeti pa leje dhe në gjendje të dehur, 6 shoferë të arrestuar, 78 patenta të pezulluara në vend

S.B.

Lëndohet një polic në aksident trafiku në Shkup

S.B.

Covid 19 i mer jetën zjarrfikësit të njohur nga Shkupi, Nuredin Mustafa

Z H

Korçë/ Iu gjet një automatik pa leje dhe disa fishekë në shtëpi, arrestohet 41-vjeçari

S.B.

Vrasje në tentativë në Pejë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...