Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Mbyllet pa gola ndeshja mes Anglisë dhe Skocisë

Përballja mes Anglisë dhe Skocisë ka përfunduar me rezultat 0-0.

Ndeshja mes Kombëtares së Anglisë dhe Skocisë është mbyllur 0-0.

Pjesa e parë ishte më mirë për anglezët që patën disa raste shënimi, por pa arritur të realizojnë ndonjë gol.

Edhe Skocia pati disa raste shënimi, por që në fund asnjëra skuadër nuk arrit ta tund rrjetën e kundërshtarit.

Në përgjithësi ndeshja ishte e baraspeshuar, dhe rezultat i barbartë është pasqyrë reale e asaj që pamë në këtë ndeshje.

Pas dy ndeshjeve në Grupin D prinë Çekia me katër pikë, aq sa ka edhe Anglia, ndërsa me nga një pikë janë Kroacia dhe Skocia.

Postime të ngjashme

Australianet vendosin rekord botëror në not

D V

“A mund të luajmë çdo javë?” – tifozët e Queens Park Rangers tallen me Unitedin

D V

Ronaldo, Dybala, Chiellin e Allegri – Nedved zbulon detajet

D V

Spalletti konfirmon se Koulibaly është në shitje, zbulohet edhe çmimi

D V

Eda Zeqiri garon sot në “Tokyo 2020”, ky është orari

D V

“A mund të luajmë çdo javë?” – tifozët e Queens Park Rangers tallen me Unitedin

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...