Agjencia Zhurnal.mk

Mbyllet qendra e Athinës, shkak protestat masive nga qytetarët dhe partitë politike

Qeveria greke ka vendosur të mbyllë qendrës e Athinës për shkak të protestave masive që po bëhen kohët e fundit në kryeqytet.

Rrugët kryesore të qendrës, Panepistimiou, Stadiou, Amalias dhe Vas.S Sofias janë aktualisht të mbyllura për shkak të një proteste të qytetarëve kundër ankandeve.

Por Partia Komuniste e Greqisë do të protestojë sot pikërisht kundër kësaj mbylljeje të qendrës së Athinës.

Ajo i bën thirrje qytetarëve, punëtorëve, të varfërve të marrin pjesë në protesta masive kundër shkeljes së të drejtave të tyre nëpërmjet kufizimeve.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!