Shqipëri

Mbytet në rezervuar 19-vjeçari

Zhurnal Ads

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Novosej, në Kukës.

Mësohet se një 19 vjeçar ka humbur jetën si pasojë e mbytjes në rezervuar, ku dyshohet se ishte duke u larë.

Viktima është shtetasi S.B., rreth 19 vjeç.

Menjëherë në vendin ngjarjes janë nisur shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor.

Postime të ngjashme

Shqiptari në Kretë, shpallet në kërkim për vrasjen makabre

admin

Këto janë shtetet ku trafikohen fëmijët shqiptarë, Anglia destinacioni kryesor

admin

Situata e koronavirusit në Shqipëri është dramatike

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...