Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Mbytet në rezervuar 19-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Novosej, në Kukës.

Mësohet se një 19 vjeçar ka humbur jetën si pasojë e mbytjes në rezervuar, ku dyshohet se ishte duke u larë.

Viktima është shtetasi S.B., rreth 19 vjeç.

Menjëherë në vendin ngjarjes janë nisur shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor.

Postime të ngjashme

Arrestohen disa aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje në Shqipëri

R Zh

Ushtarë amerikanë mbërrijnë në Shqipëri

R Zh

Kryesuesja e vëzhguesve të ODIHR takohet me Ramën

R Zh

Rruga e Borshit u prish nga shirat/ Meta “thumbon” qeverinë: Kryevepër!

R Zh

Rama: Ilir Meta kandidat zyrtar i LSI në Vlorë

Lea Muslija

Procedimi penal i kreut të LSI në Pukë, reagon Partia: Po bënin ushtrime zgjedhore, policia e politizuar

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...