MC Kresha do të bëbhet baba për herë të dytë

Reperi MC Kresha është pa dyshim një nga zërat më në zë të muzikës hip-hop në vend.

 

Ai e ruan me fanatizëm jetën private, duke dashur të ndajë me publikun vetëm jetën profesionale të tij.

MC Kresha prej afro dy vitesh është i martuar me bukuroshen Erzina Shehu, me të cilën së bashku kanë edhe një vajzë.

Foto: Erzina Shehu/Instagram

Është raportuar se çifti do të bëhen prindër për herë të dytë.

Emisioni “Prive” ka mësuar se partnerja e reperit është disa muajshe shtatzënë dhe se çifti e mbajnë këtë fakt në privatësi të plotë.

Erzina, e cila ka jetuar një kohë të gjatë në Kanadë, viteve të fundit është zhvendosur në Kosovë për të jetuar bashkë me reperin. 

Related posts

Kim Kardashian humbet ekuilibrin dhe rrëzohet në ujë gjatë sërfit

D V

Demi Rose vendos një shfaqje tunduese në fustanin e bardhë

D V

Luana Vjollca vazhdon pozat provokuese nga Mykonos

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More