Agjencia Zhurnal.mk

Më 3 korrik koncert në sheshin “Skënderbeu” me Merita Halilin dhe Raif Hysenin

Shkup, 25 qershor, zhurnal.mk – Drejtoresha e Qendrës Informative Kulturore, Sermine Purini ka paralajmëruar koncertin e madh që do të organizohet për herë të parë në Shkup ku do të këndojnë Merita Halili dhe Raif Hyseni.

Koncertin e organizojnë Ansambli i studentëve, Montclair University USA, Grupi “KASTRIOTËT”.

Koncerti do të mbahet në sheshin Skënderbeu më 3 korrik me fillim në orën 21:00.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

XH.I

Lajmet e fundit

Loading...