Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Me anë të zërit të lartë të muzikës, ai largon të gjithë borën nga vetura

Muzika nuk është vetëm për shpirtin, frymëzimin dhe rekreacionin.

Mund të jetë çuditërisht e dobishme në disa punë të përditshme, të tilla si pastrimi i një makine me borë.

Po sikur të përdorësh një furçë për të hequr dëborën ditë pas dite ajo bëhet e mërzitshme, apo jo?

Dhe një burrë me sa duket gjeti një mënyrë interesante për të pastruar borën nga makina e tij.

Atë ai e bëri me anë të zërit të lartë të muzikës, dhe kështu ai e largon të gjithë borën.

Postime të ngjashme

Të folurit në takime

T E

Teksas, mbushen rrugët me lakuriqë nate të ngrirë

S.B.

Në çfarë formati duhet ta dërgoni një CV kur aplikoni për punë

T E

8 shenja që tregojnë se jeni të lodhur nga puna

T E

Kujdes me gjumin është një faktor i madh tek stresi gjatë ditës

T E

8 arsyet pse një grua e fortë bën kaq shumë armiq

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...