Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Me dekoltenë e hapur dhe varësen kryq, Luana Vjollca merr vëmendjen me paraqitjen e ekspozuar në imazhet e fundit

Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Pas një angazhimi disa mujor me formatin e saj “Shiko kush luan”, Luana më në fund ka gjetur pak kohë për pushime.

Ajo është duke shijuar disa ditë më se të merituara pushimi në Dubai të Emirateve të Bashkuara Arabe.

Në disa fotografi të ndara me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram, Luana është shfaqur mjaft atraktive, në një kostum të zi, të qëndisur me ar.

Me dekoltenë e hapur dhe varësen me kryq në qafë, bukuroshja e ekranit të TCH, dukej edhe më tërheqëse në këtë paraqitje.

“Pak fresk këtu, po atje?”, ka shkruar Vjollca në mbishkrimin e këtyre fotografinë.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumica prej të cilëve e kanë komplimentuar për linjat atraktive trupore.

Postime të ngjashme

“Kam nevojë të qetsoj mendjen e shpirtin…”, Kejvina Kthella paralajmëron largimin nga Instagrami

D V

Katër artistë bëhen bashkë për ti kënduar ‘Shkupit Dardan’

D V

“Mami është rikthyer”, Rina me poza unike në kuzhinë

D V

Lola Haradinaj tregon trupin peshk në fustanin e zi me shkëlqim

D V

Një tjetër lidhje jashtë “Për’puthen”! Ana Lleshi në një marrëdhënie me ish-konkurrentin

D V

Fotografitë me bikini që dëshmojnë se plakja ka ndaluar për J.Lo

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...