Agjencia Zhurnal.mk

Me dimi dhe jelek, reja e Afrimit mahnit me dukjen e saj

Reja e Afrimit mahnit me dukjen e saj në dimi e jelek.

Reja e këngëtarit të mirënjohur të muzikës popullore, Afrim Muçiqit, Albertina është një ndër nuset më të komentuara të estradës.

Ajo është mjaft aktiv në rrjete sociale, në të cilat publikon imazhe të ndryshme nga jeta e saj, shkruan rtv21.Albertina së fundmi në rrjetet sociale ka publikuar disa fotografi me veshjen tradicionale të nuseve kosovare, dimi e jelek, në të cilat po duket shumë bukur.

“Nuse” ka qenë mbishkrimi që Albertina e ka lënë mbi fotografitë e publikuara në Facebook.

Vlen të theksohet se Albioni dhe Albertina kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në muajin korrik dhe organizuan një ceremoni të bukur që do të mbahet mend për shumë kohë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...