Agjencia Zhurnal.mk

Me flokë të shkurta e pamje krejt ndryshe, nuk do ta njihni më “Hazallin”

Alina Boz është një prej aktoreve më të pëlqyera nga kinematografia turke.

Ndonëse në moshë shumë të re, ajo arriti të jetë pjesë e shumë filmave dhe serialeve tejet të njoura turke, përcjell ORAinfo. Suksesi i saj vazhdoi edhe jashtë kufijve kombëtarë dhe në publikun turk ajo u bë e njohur me rolin e “Hazallit” si dhe rolin ‘Azra’ në serialin ‘Mos ma lësho dorën’.

Tani, duket se Alina ka bërë një ndryshim të madh në pamje duke i prerë flokët dhe duke ndryshuar ngjyrën,

Me pamjen e re mezi po njihet Alina.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...