Me flokë të zeza e kostum të bardhë, Rina Balaj befason në fotosesionin e ri

Ajo tashmë njihet për eksperimentet që bën në pamje dhe jo vetëm kaq.

 

Fjala është për reperen nga Istogu, Rina Balaj, që tashmë ka provuar të gjitha ngjyrat e flokëve.

E së fundmi ajo është kthyer në një zeshkane të theksuar, të cilën rrallë herë e kemi parë të tillë.

Rina Balaj (Foto: Instagram)

Autorja e “Rosita” ka realizuar një fotosesion para aparatit të fotografit Klevin Halili dhe dukej e mahnitshme.

Kostumi i bardhë unik e ka bërë të shfaqet edhe më në formë, në fytyrë nuk kanë munguar as nuancat blu.

Rina Balaj (Foto: Instagram)

Fotografitë morën mijëra pëlqime për vetëm pak minuta e po ashtu edhe reagimet ishin nga më të ndryshmet.

“Addiction” mbetet prurja e fundit e realizuar nga Balaj me mbi dy milionë klikime në YouTube. 

Related posts

Kylie Jenner njofton se nuk do të marr pjesë në Met Gala, nuk i zbulon arsyet e mungesës

D V

Ish-partnerja e Stresit, ‘ndez’ rrjetin me fotot në bikini me ngjyrë të zezë

D V

“Nëse s’i plotësoja këtë kusht, Olsa pushohej nga puna”, Sindi nxjerr në dritë të tjera prapaskena të “Për’puthen”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More