Agjencia Zhurnal.mk

Më ftohtë në Kriva Pallankë, më shumë shi në Berovë

Shkup, 21 prill, zhurnal.mk – Sot në mëngjes temperatura më e ulët është matur në Kriva Pallankë, 6 gradë derisa në Dojran maksimalisht 12 gradë Celsius. Sipas Entit Hidrometeorologjik, 7 gradë në Lazaropole dhe Krushev, 8 në Vinicë dhe Berovë, 9 në Dibër dhe Kumanovë, 10 në Shkup, tetove, Ohër, Shtip dhe Strumicë.

Më së shumti reshje të shiut në 24 orët e fundit ka pasur në Berovë, 18 litra në metër katror, ndërsa më pak në Strumicë, tre litra në metër katror. Në Shkup janë matur 7 litra në metër katrorë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

XH.I

Lajmet e fundit

Loading...