Me fustan leopardi të ngushtë, Fjolla Morina e bën “nxehtë” me pozën nga prapa

Këngëtarja nuk ka shumë kohë që është liruar nga burgu.

 

Fjolla Morina, nuk po i kursen fotografitë me të cilat po shfaq hiret e saj trupore.

Së fundmi, ka publikuar një fotosesion të ri me të cilin ka sjell imazhe provokuese veshur me një fustan material leopardi.

Këngëtarja shihet e rregulluar me makijazh dhe ka pozuar para kamerës në një ambient të mbyllur.

Si në çdo postim, komentet dhe pëlqimet nuk i munguan nga ndjekësit.

Related posts

Shakira rrezikon të shkojë në burg, akuzohet për 6 vepra penale

D V

Kaley Cuoco kërkon divorcin nga Karl Cook pas tri vitesh martesë

D V

Dua Lipa ndan kolazh fotografish duke pohuar dashurinë e saj për miqtë dhe familjen

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More