Agjencia Zhurnal.mk

Me fustan të zi, Adrolës të gjithë po i kanë lakmi

Adrola Dushi, e konsideruar si një ndër bukuroshet shqiptare, këtë herë na e ka dëshmuar se  me të vërtetë është e tillë.

Bukuroshja tani ndodhet në Las Vegas, Nevada dhe po na mahnitë me linjat dhe bukurinë natyrale që ka, shkruan Indeksonline.

Në fustan të zi, Adrola po duket yll, madje po rrezaton më shumë se sa fustani i saj.

Kujtojmë që Adrola është nënë e një djali të quajtur Troi, i cili është poashtu aq i bukur sa ajo.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...