Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Me imazhe nga pushimet e shtrenjta, Mozzik: Suksesi kërkon sakrificë, nuk ka asnjë alternativë

Ndonëse prej vitesh është pjesë e skenës muzikore shqiptare, ai vazhdon akoma të jetë shumë i komentuar.

Bëhet fjalë për reperin nga Ferizaj, Mozzik, i cili përflitet mjaft shumë si për karrierën profesionale e po ashtu edhe për jetën private.

I njëjti shpesh publikon me fansat imazhe dhe video në rrjete sociale, ku vetëm në Instagram numëron 1.6 milion ndjekës.

Pak orë më parë, Gramoz Aliu (emri i vërtetë) publikoi disa fotografi nga pushimet edhe pse nuk ka bërë publike destinacionin e vendit luksoz.

“Suksesi kërkon sakrificë, nuk ka asnjë alternativë”, ka shkruar ai duke vazhduar “2EuroGang” – studion e tij muzikore të cilën e shfaq në thuajse çdo postim.

Kjo duket se ka të bëjë edhe me sakrificat e reperit, i cili ka punuar tejet shumë për të gëzuar sukseset që ka arritur tani e gjithashtu edhe për jetën e shtrenjtë që posedon.

Megjithëkëtë, 25 vjeçari edhe këtë vit ka deklaruar se do të jetë në qendër të vëmendjes me projektet që do të realizojë.

Postime të ngjashme

Jennifer Lopez publikon fotografi pa unazën 1 milion dollarëshe të fejesës

S.B.

Kida me imazhe të tjera tërheqëse nga pushimet në Dubai

S.B.

Beyonce dhe Jay-Z në një udhëtim romantik në Las Vegas për përvjetorin e 13-të të martesës

S.B.

Besnik Krapi me dedikim emocional për Jonidën në ditëlindjen e 35-të

S.B.

Meghan Markle nuk do të marrë pjesë në varrimin e Princit Philip

S.B.

Shkenda Dubova dhe Riki sjellin projektin e ri “Si dikur”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...