Me imazhe provokuese nga klipi, Melinda Ademi falënderon fansat për 3 milion shikime

Ajo lansoi bashkëpunimin me Gjikon dhe Nora Istrefin.

 

“Ay Caramba”, mban titullin kënga e tyre teksa e kanë realizuar me videoklip.

Ndërkohë, projekti i tyre muzikor ka arritur  3 milion shikime që nga data e lansimit në YouTube.

Tutje, Melinda sapo ka postuar foto të saj nga xhirimet e klipit e cila shihet e veshur me një veshje të shkurt duke i ka ekspozuar këmbët e saj.

“Kush o tu rrejt qe i kom silikon?!?!3 Million, thank you for the love! AY CARAMBA”, shkroi artistja në përshkrimin e postimit.

Kujtojmë se, kënga u hodh në tregun muzikor me 7 korrik.

Related posts

Rita Ora e lumtur sa më s’ka, publikon fotografi me të dashurin nga pushimet në New York

D V

Zendaya shkëlqen me paraqitjen elegante në Festivalin e Filmit në Venecia

D V

Paris Hilton pret fëmijën e parë në moshën 40-vjeçare

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More