Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

“Më ka marrë malli”, Stresi zbulon bisedën e fundit me ish-partneren Keisin

Reperi i njohur Stresi kohëve të fundit ka qenë një nga emrat më të përfolur në shtypin rozë.

Kjo për shkak të ndarjes dhe raportit me ish-partneren e tij, Keisi, të cilët vazhdojnë të komentohen akoma rreth marrëdhënies së tyre.

Arkimed Lushaj (emri i vërtetë) së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin “Shiko kush Luan” ku ka folur sërish për ish-të dashurën e tij.

Në një nga sfidat si dënim ishte të tregonte bisedën e fundit që ka bërë me Kejsin në ‘WhatsApp’.

“E bukura ime” ia kishte vendosur emrin e numrit të partneres, teksa në bisedën e tyre ishin dy video.

Një nga Kejsi dhe video tjetër ishte nga Stresi duke i dërguar video të rrugës dhe ne sfond kishte këngën me tekst: “Baby ti e din malli sa m’ka marr”, për të cilën deklaroi se kjo është kënga e tij e re re dedikuar Kejsit.

Sa i përket dënimeve me vajzat e skuadrës, Stresi u sigurua para se të niste sfidën duke i dërguar një ‘voice’ Kejsit: “Kejs, është veç për lojë”.

Një nga Kejsi dhe video tjetër ishte nga Stresi duke i dërguar video të rrugës dhe ne sfond kishte këngën me tekst: “Baby ti e din malli sa m’ka marr”, për të cilën deklaroi se kjo është kënga e tij e re re dedikuar Kejsit.

Sa i përket dënimeve me vajzat e skuadrës, Stresi u sigurua para se të niste sfidën duke i dërguar një ‘voice’ Kejsit: “Kejs, është veç për lojë”.

Stresi ndërkohë zbuloi se është ndarë nga Kejsi pas daljes nga burgu, për më shumë se një vit.

Postime të ngjashme

Përse Jennifer Lopez është ndarë nga Alex Rodriguez?

S.B.

Afërdita Dreshaj rrëfen njohjen me Jakub Kindl dhe flet për sekretin e një martese të lumtur: Ne e përkrahim njëri-tjetrin në çdo gjë

S.B.

Pas vdekjes së Princit Filip, kush do të trashëgojë titullin Duka i Edinburgut?

S.B.

William dhe Harry u panë duke biseduar me njëri-tjetrin në varrimin e Princit Filip, bashkohen për herë të parë që pas largimit të Princit nga familja mbretërore

S.B.

Kate Middleton në varrimin e Princit Filip shfaqet me një gjerdan diamanti të Mbretëreshës Elizabeth II dhe Princeshës Diana

S.B.

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...