Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Me këmishë nate dhe e pa grimuar, Dua Lipa iu thotë “mirëmëngjesi” fansave me poza ku vë në pah dukjen e saj natyrale

Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, vendosi që disa çaste të mëngjesit të sotëm (e martë), t’i ndajë me fansat e saj në Instagram.

Ajo publikoi në llogarinë e saj zyrtar e cila ndiqet nga mbi 64 milionë ndjekës, disa fotografi të reja, pak pasi u zgjua nga gjumi.

Dua dukej mjaft tërheqëse edhe në dukjen natyrale, ndërsa pozonte me këmishën e saj të natës, ngjyrë të zezë.

Foto: Dua Lipa/Instagram

Pranë vetes, Lipa kishte një buqetë lulesh të freskëta, ndërsa duket se me gjithë kënaqësi shijonte rrezet e diellit në mëngjesit.

“Buongiorno”, shkroi ajo në mbishkrimin e fotografisë, duke thënë kështu “Mirëngjesi” në gjuhën italiane.

Dua përndryshe është kthyer kohëve të fundit në Mbretërinë e Bashkuar, për t’u përgatitur për performancën e saj të radhës, në Brit Awards 2021.

Ajo është nominuar në eventin e madh të ndarjes së çmimeve britanike në tri kategori: “Artistja më e mirë e vitit”, “Kënga më e mirë britanike e vitit” për këngën ‘Physical’ dhe “Albumi më i mirë i vitit” për albumin ‘Future Nostaglia’.

Postime të ngjashme

Teuta Krasniqi sqaron konfliktin rreth qenit në xhirimet e filmit: Ishte gabim përzgjedhja, kërkojmë falje

S.B.

Matt Damon shpreson që Ben Affleck dhe Jennifer Lopez janë bashkuar

S.B.

Dafina Zeqiri: Ka pasur njerëz që më kanë thënë nuk ke baba, nuk ke me ecë përpara

S.B.

Bebe Rexha i reagon tabloidit The Sun, i detyron ta ndërrojnë titullin e intervistës ku thuhej se ajo u mundua t’i pajtojë Ritën me Duan

S.B.

Dua Lipa bëri thirrje për rritjen e rrogave për punëtorët shëndetësorë në fjalimin e saj pas marrjes së çmimit në Brits

S.B.

Patrisi mungoi në festën e Tunës të organizuar për fëmijën e dytë në ardhje gjatë kohës sa ajo ishte shtatzënë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...