Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Me këtë datë publikohet kënga e re e Encës

Enca Haxhia po vjen me këngë të re.

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia më në fund ka dhënë një datë për projektin e ri muzikor.

“Rakia”, titullohet kënga e re e saj, e cila do të vjen e shoqëruar edhe me videoklip, ku këngëtaren do ta shohim në skena të ‘nxehta’.

Me anë të rrjeteve sociale, Enca bëri të ditur se “Rakia” do të publikohet më 26 qershor, ndërsa thotë se ajo datë do të jetë ‘më e nxehta e verës’.

“26.06 – RAKIA 🥃 – Dita më e nxehtë e verës 2021 💋“, shkruan artistja.

Projekti në fjalë ka kohë që është paralajmëruar nga Enca, duke treguar se në videoklipin e saj do të jetë edhe ish-konkurrenti i “Përputhen”, Beart Rexhepi.

Ndryshe, “Nashta” është kënga e fundit e Enca Haxhisë e publikuar në kanalin YouTube.

Postime të ngjashme

“Kiss my A**”, Vesa Smolica pozon me të pasme të kthyera nga kamera

D V

Luana Vjollca poston foto nga darka romantike

D V

Që prej ribashkimit Jennifer Lopez dhe Ben Affleck nuk mund të ndahen nga njëri-tjetri, fotografohen në kulmin e lumturisë në jahtin e tyre

D V

Evi Reçi sjell videon muzikore të këngës “Mangava Tut”

D V

Tërheqëse me bikini të zeza – Dua publikon video duke u hedhur nga anija me Anwar, teksa dëgjohet duke folur në shqip

D V

George dhe Amal Clooney do të bëhen prindër përsëri?

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...