Agjencia Zhurnal.mk

Me këtë paraqitje, Jonida merr vëmendje

Jonida Maliqi njihet si një nga këngëtaret më të vjetra sa i përketë skenës muzikore, por që edhe sot vazhdon të sjell projekte të reja.

Ajo njihet edhe si ikonë e modës ku çdo herë sjell trendet më të reja dhe kombinimet interesante që befason publikun,  shkruan Kosovarja.

Në një postimi në llogarinë e saj në “Instagram”,  bukuroshja është shfaqur me një palltë të kaftë e syzet e vendosura në sy qe po duket perfekt.

Ajo është treguar e veçantë në çdo paraqitje të saj, që tregon se stili i saj ndryshon shumë nga këngëtaret tjera.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...