Kuriozitete

Me këto shenja të horoskopit mund të ndani edhe sekretet më të vogla

Zhurnal Ads

Shprehjet që thuhet për sekretet nuk zbatohet për këto shenja të horoskopit të cilët janë aq të rezervuar saqë do e bëjnë më mirë sesa ti një sekret.

Bricjapi

Ndër shenjat më të rezervuara është Bricjapi. Mban gjithmonë distancën me të tjerët dhe nuk thotë ato që s`duhen thënë, për asnjë arsye.

Ujori

Ujori nuk do t`ia falte vetes nxjerrjen e një sekreti. Kështu mund t`i besosh ç`të duash.

Peshorja

Një nga shenja më të sigurta për t`i besuar sekretet. E rezervuar dhe me respekt total ndaj besimit që dikush i ka dhënë. Dëgjues i shkëlqyer.

Akrepi

I urren thashethemet dhe brenda vetes ka shumë xhepa ku ruan sekretet.

Postime të ngjashme

Miza e bezdisë Mike Pence gjatë debatit, Joe Biden nis shitjen e produkteve kundër tyre

admin

Deshi ta shet apartamentin që e trashëgoi nga e ëma, në bodrum hasi në një derë të mbyllur – francezja gjen 500 mijë euro brenda valixhes

admin

“Akulli në zhdukje” – pamje që dokumentojnë ndryshimet klimatike

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...