Agjencia Zhurnal.mk

Me komplete të bukura e frizurë ‘gjigante’, Gëzimja iu lë ‘gojë hapur’ me pamjen

Gëzime Hamzaj është reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Ajo dhe Hamza janë martuar para një muaji dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë të madhe në publik e media rozë, shkruan ORAinfo. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me komplete dhe flokë të mbledhura lart.

Si gjithmonë, Gëzimja po duket tejet e bukur dhe atraktive.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...